Obchodní podmínky

Úvod

Vítejte na stránkách Stomatologie Ondřejov, profesionální zubní ordinace nabízející kompletní péči o zuby pro celou rodinu. V těchto obchodních podmínkách se dozvíte o zásadách, které řídí naše služby, a o právech a povinnostech, které z těchto služeb plynou jak pro vás, naše pacienty, tak pro nás. Prosíme, věnujte čas důkladnému přečtení těchto podmínek, neboť používáním našich služeb vyjadřujete svůj souhlas s nimi. Naše ordinace se zavazuje poskytovat kvalitní péči v přátelském a uklidňujícím prostředí s použitím moderního vybavení a odborného přístupu. Ochrana Vašeho zdraví a soukromí je pro nás prioritou.

Služby

Nabízíme široký rozsah stomatologických služeb od prevence zubního kazu, přes dentální hygienu, až po pokročilé zubní procedury jako jsou implantáty a protézy. Naše práce je vedena snahou o zachování nebo obnovu Vašeho zdravého a krásného úsměvu. Každý zákrok probíhá s maximální možnou péčí a za použití aktuálně nejmodernějších technologií a materiálů. Při výběru léčebných postupů vždy vycházíme z individuálních potřeb a přání našich pacientů, s důrazem na co nejefektivnější a nejšetrnější způsoby léčby.

Práva a povinnosti

Od našich pacientů očekáváme, že nám poskytnou přesné a aktuální informace o svém zdravotním stavu a minulé léčbě. Tato spolupráce je zásadní pro úspěch léčby. Zavazujeme se chránit soukromí a zdravotní data našich pacientů v souladu s platnými zákony. Našim pacientům poskytujeme plnou informovanost o navrhovaných zákrocích a alternativách léčby, včetně možných rizik a očekávaných výsledků.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy týkající se našich služeb nebo obchodních podmínek nás neváhejte kontaktovat. Vlastníkem webu je Viktor Hrubý s adresou Bohunická 67/335, 625 00 Brno, Czech Republic. Kontaktní e-mail: [email protected].

Napsat komentář

*

*

*

© 2024. Všechna práva vyhrazena.